Analfabeci Po Maturze

Tylko dla 3a

Ogłoszenie

Stwierdziłem że pasuje mieć mały kontakt po tym jak skończyliśmy szkołę dlatego stworzyłem to forum jeśli chcesz to pisz, a i sorry za błędy ortograficzne w gimnazjum miałem dysortografię i tak mi zostało :D

#1 2007-07-05 22:51:55

spox_girl

Admin

8452663
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 28
Punktów :   

Wasza matura...

Pochwalcie się na ile zdaliście maturę...

Nio ja jestem średnio zadowolona... najmniej z matmy.... a czy będę zadowolona ostatecznie to się okaże 3 sierpnia po ogłoszeniu wyników.... wtedy albo matma z przyrodą albo filologia niemiecka z językiem angielskim:) wolałabym to drugie.... ajak będzie pożyjemy zobaczymy:)

Offline

 

#2 2007-07-21 16:57:33

Tykulec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wasza matura...

Jedyna odwazna reszta sie pewnie wstydzi lol
ja sie opierdalałem całe 3 lata rasowo hehe i wyniki zajebiste studia juz mam w krakowie HA
polski 69 % ( ustny 70 ) geoggrafia 60 % angielski 82 % ( ustny 80 % ) )) i jestem zajebiscie zadowolony i po co sie bylo tyle uczyc lol ?


Walcze tylko dla Siebie i Kocham Tylko Siebie to jedyna miłość której potrzebuje

Kiedy widzisz, że zwycięża prawda, zawsze pytaj, jakie potężne kłamstwo za nią walczyło.
Friedrich Nietzsche

Offline

 

#3 2007-07-24 22:09:16

gagulka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wasza matura...

ja tam w sumie nie mam sie czego wstydzic choc przyznam sie ze niezbyt jestem zadowolona z moich wynikow:
polski60- ustny 100
angielski 74- ustny 95
biologia 70
matma 10 to moja porazka ale planuje to poprawic za rok
teraz moja kochana mama sklada mi papiery na studia i wybieram sie albo do nowego na resocjalizacje albo do nowego targu na fizjoterapie i to bym bardziej chyba chciala teraz mam duzo czasu na przemyslenia i juz powoli zaczynam powaznie myslec o tym co bym chciala tak naprawde robic w przyszlosci

pozdrowienia dla wszystkich z 3a

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rawsmackdown.pun.pl www.pokelandia.pun.pl www.tibiia20.pun.pl www.e-suba.pun.pl www.anime-school-life.pun.pl